Telefon/Fax:
(32) 216 85 02

Opakowania do produktów spożywczych

Odpowiednie dla obróbki termicznej, takiej jak pasteryzacja, napełnianie na gorąco czy podgrzewanie w mikrofali.
Szeroka gama rozwiązań dostosowana do każdych potrzeb.

WORECZKI DO MIKROFALÓWKI (Heat&Eat)

Woreczki do produktów gotowych, z możliwością podgrzania w kuchence mikrofalowej dzięki specjalnemu zaworowi parowemu. Woreczki umożliwiają zamrożenie produktu, a następnie podgrzewanie bez potrzeby wcześniejszego otwierania opakowania i rozmrażania produktu. Idealne do przemysłowego pakowania żywności typu convenience food.

więcej informacji

ODPOWIEDNIE DO:

MIĘSO

WĘDLINY

DRÓB

RYBY

OWOCE

WARZYWA

PE ECO

Materiał ten w 100% nadaje się do recyklingu, co pozwala zastąpić nienadające się do recyklingu dotychczas używane opakowania.

ODPOWIEDNIE DO:

PRZEKĄSKI Z WĘDLIN

PRZEKĄSKI Z SERA

MROŻONE RYBY I OWOCE MORZA

SUSZONE PRODUKTY SPOŻYWCZE (np. przyprawy, zboża, rośliny strączkowe)

SOSY

SUPLEMENTY DIETY

BIOPLUS

Jest to specjalny materiał stosowany w formie torebki próżniowej z lub bez wstępnego formowania. Ma wysoką odporność na przebicie, dobrą barierę dla gazów i pary wodnej oraz daje możliwość pasteryzacji w 95 °.

ODPOWIEDNIE DO:

WĘDZONE RYBY

PRZYPRAWY

PASZTETY

CHAŁWY

OPP PE

Podwójny elastyczny laminat, ma niższą barierę niż inne kompozyty. Wykończenie PE może być przezroczyste lub białe. Dobre właściwości mechaniczne. Bariera dla zapachu, pary wodnej i szczelność dla cieczy. OPP zapewnia połysk i przejrzystość.

ODPOWIEDNIE DO:

OWOCE MORZA

RYBY

KIEŁBASY I WĘDLINY

SŁODYCZE

NATUR

Kolejnym z najbardziej ekologicznych materiałów jest laminat z papieru Kraft, który w komplecie z materiałem SOL stanowi idealny środek konserwujący i estetyczny z wysoką barierą. Może być również stosowany w połączeniu z innymi materiałami. Dostępne są również inne rodzaje wykończeń papieru. Bariera dla zapachu, tlenu i szczelność na ciecze. Można dodać podłużne okienko, aby pokazać jedzenie w środku.

ODPOWIEDNIE DO:

KROJONE KIEŁBASKI

SERY

WYPIEKI