GLOBALNY STANDARD BRC

BEZPIECZEŃSTWO HACCP

AMERYKAŃSKA AGENCJA ŻYWNOŚCI I LEKÓW

BEZPIECZNE, CERTYFIKOWANE FARBY I MATERIAŁY

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Firma Sibar działa na polskim rynku od 1996 roku dzieląc się własnym doświadczeniem oraz służąc fachową pomocą klientom z branży przemysłu spożywczego. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie. Długotrwałe relacje z naszymi klientami pozwalają nam systematycznie podnosić jakość świadczonych usług oraz dają nowe możliwości rozwoju i wprowadzania innowacji.

Będąc firmą z doświadczeniem w handlu na rynku polskim, europejskim oraz USA, wyróżniamy się między innymi tym, że zawsze staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych odbiorców w zakresie terminowości. Stworzone reguły wzajemnej współpracy pozwalają nam na zaopatrywanie klientów w bardzo krótkim czasie, trudnym do uzyskania przez konkurencję. Dowodem na zachowywanie przez firmę Sibar wysokich standardów jest wdrożony system BRC. Ponadto zostaliśmy docenieni jako prężnie rozwijająca się firma i dołączyliśmy do zaszczytnego grona laureatów konkursu Gazele Biznesu. Firma otrzymała także Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Podejmując decyzję o współpracy z naszą firmą zyskujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów, szybkiego terminu realizacji zamówienia oraz atrakcyjnych cen zakupu. Dla każdego z klientów przygotowujemy indywidualną, w pełni profesjonalną ofertę dostosowaną do jego wymagań.

BOGATA OFERTA

W naszej ofercie posiadamy wszelkie rodzaje osłonek oraz innych produktów, których poszukują klienci z branży przemysłu spożywczego. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie uszlachetniania osłonek.

GAZELE BIZNESU

Zostaliśmy docenieni jako prężnie rozwijająca się firma i dołączyliśmy do zaszczytnego grona laureatów konkursu Gazele Biznesu.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

Firma otrzymała Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.
Wyróżnienie certyfikatem świadczy o tym, że:
- firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową
- ryzyko transakcji z firmą jest minimalne
- firma systematycznie realizuje zobowiązania

AMERYKAŃSKA AGENCJA ŻYWNOŚCI I LEKÓW

Instytucja rządowa utworzona w 1906r. zajmuje się kontrolą żywności i paszy, suplementów diety, leków (dla ludzi i zwierząt), kosmetyków, urządzeń medycznych, urządzeń emitujących promieniowanie (w tym niemedycznych), materiałów biologicznych i preparatów krwiopochodnych w Stanach Zjednoczonych.

Pozytywna opinia wydana przez Agencję Żywności i Leków dla danego produktu spożywczego lub leku jest uznawana także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie.