CERTYFIKAT FSSC 22000

AMERYKAŃSKA AGENCJA ŻYWNOŚCI I LEKÓW

BEZPIECZNE, CERTYFIKOWANE FARBY I MATERIAŁY

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Firma Sibar działa na polskim rynku od 1996 roku dzieląc się własnym doświadczeniem oraz służąc fachową pomocą klientom z branży przemysłu spożywczego. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie. Długotrwałe relacje z naszymi klientami pozwalają nam systematycznie podnosić jakość świadczonych usług oraz dają nowe możliwości rozwoju i wprowadzania innowacji.

Będąc firmą z doświadczeniem w handlu na rynku polskim, europejskim oraz USA, wyróżniamy się między innymi tym, że zawsze staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych odbiorców w zakresie terminowości. Stworzone reguły wzajemnej współpracy pozwalają nam na zaopatrywanie klientów w bardzo krótkim czasie, trudnym do uzyskania przez konkurencję. Dowodem na zachowywanie przez firmę Sibar wysokich standardów jest uzyskany certyfikat FSSC 22000. To solidny, oparty na normie ISO, uznawany na całym świecie system służący do audytowania oraz certyfikacji bezpieczeństwa żywności dla organizacji w łańcuchu dostaw żywności.

Ponadto zostaliśmy docenieni jako prężnie rozwijająca się firma i dołączyliśmy do zaszczytnego grona laureatów konkursu Gazele Biznesu. Firma otrzymała także Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

Podejmując decyzję o współpracy z naszą firmą zyskujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów, szybkiego terminu realizacji zamówienia oraz atrakcyjnych cen zakupu. Dla każdego z klientów przygotowujemy indywidualną, w pełni profesjonalną ofertę dostosowaną do jego wymagań.

BOGATA OFERTA

W naszej ofercie posiadamy wszelkie rodzaje osłonek oraz innych produktów, których poszukują klienci z branży przemysłu spożywczego. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie uszlachetniania osłonek.

CERTYFIKAT FSSC 22000

Mamy przyjemność poinformować, że uzyskaliśmy certyfikat FSSC 22000.

To solidny, oparty na normie ISO, uznawany na całym świecie system służący do audytowania oraz certyfikacji bezpieczeństwa żywności dla organizacji w łańcuchu dostaw żywności.

CERTYFIKAT KOMPENSACJI CO2

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu certyfikatu Clean Advantage®

Certyfikat ten, wydawany uczestnikom  programu Clean Advantage®, stanowi dowód pozytywnych działań podejmowanych w celu złagodzenia śladu węglowego naszej firmy. Umożliwia on również zaprezentowanie  odpowiedzialności społecznej i środowiskowej klientom,  partnerom biznesowym i pracownikom.

AMERYKAŃSKA AGENCJA ŻYWNOŚCI I LEKÓW

Instytucja rządowa utworzona w 1906r. zajmuje się kontrolą żywności i paszy, suplementów diety, leków (dla ludzi i zwierząt), kosmetyków, urządzeń medycznych, urządzeń emitujących promieniowanie (w tym niemedycznych), materiałów biologicznych i preparatów krwiopochodnych w Stanach Zjednoczonych.

Pozytywna opinia wydana przez Agencję Żywności i Leków dla danego produktu spożywczego lub leku jest uznawana także poza Stanami Zjednoczonymi za wyznacznik jakości i potwierdzenie braku negatywnego wpływu na zdrowie.

GAZELE BIZNESU

Zostaliśmy docenieni jako prężnie rozwijająca się firma i dołączyliśmy do zaszczytnego grona laureatów konkursu Gazele Biznesu.

CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

Firma otrzymała Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.
Wyróżnienie certyfikatem świadczy o tym, że:
- firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową
- ryzyko transakcji z firmą jest minimalne
- firma systematycznie realizuje zobowiązania