Nadruk osłonek / projekty nadruków

PROJEKTOWANIE NADRUKÓW INDYWIDUALNYCH

Jednym z podstawowych czynników mających wpływ na wybór produktu przez klientów i jego zakup jest atrakcyjne, przyciągające uwagę opakowanie. Zaprojektujemy dla Państwa nadruk w taki sposób, aby sprostał on wszystkim oczekiwaniom, był estetyczny i jednocześnie wyróżniał się wśród innych produktów. Zapewniamy kompleksową obsługę graficzną, wykonujemy projekty od podstaw, oraz dostosujemy do potrzeb dostarczone nam wzory. Tworzymy projekty graficzne z myślą o gustach i wymaganiach konkretnego klienta. Każdy projekt jest tworzony indywidualnie uwzględniając specyfikę zadrukowywanego materiału.

NADRUKI STANDARDOWE

W ofercie posiadamy także szeroki wybór projektów standardowych, które są dostępne bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów przygotowania projektu. Nadruk standardowy jest estetyczny, przykuwa uwagę klienta oraz pozwala zaoszczędzić koszty.

Galeria nadruków standardowych
WIZUALIZACJE PRODUKTÓW

Wizualizacja nadruku na wyrobie gotowym w znacznym stopniu ułatwia klientom wyobrażenie jak będzie w rzeczywistości prezentował się nadruk na osłonce. W przypadku osłonek transparentnych niezwykle istotną role odgrywa symulacja wyglądu wypełnienia, które w znacznym stopniu wpływa na ogólny efekt wizualny.

NADRUK OSŁONEK

Oferujemy wysokiej jakości nadruk osłonek. Doświadczeni specjaliści przygotują dla Państwa nadruk, który będzie estetyczny, wyróżniający się i z pewnością będzie odpowiadał oczekiwaniom. Zastosowanie techniki fleksograficznej wpływa przede wszystkim na wysoką jakość druku oraz niskie koszty w porównaniu do innych technik druku. Nadruki wykonujemy w 6-ciu kolorach dwustronnie na osłonkach barierowych, białkowych, poliamidowych, fibrousowych oraz na różnych rodzajach folii i papieru. Specjalizujemy się w nadruku wszelkiego rodzaju osłonek do wędlin. Do druku używamy najwyższej jakości farb posiadających certyfikaty dopuszczające do kontaktu zadrukowanego materiału z żywnością. Oferujemy Państwu zarówno nadruki INDYWIDUALNE jak również szeroki wybór nadruków STANDARDOWYCH.

FARBY

Bezzapachowe, bezpieczne farby dopuszczone atestami do użytku na terenie UE oraz USA.

RODZAJE OSŁONEK

Nadruk wykonujemy na osłonkach: barierowych, poliamidowych, białkowych, fibrousowych, celulozowych.

DOSTĘPNE OPCJE

• NADRUK  JEDNOSTRONNY / DWUSTRONNY

• MOŻLIWOŚĆ ZMARSZCZENIA OSŁONEK PO NADRUKU